Plotové pole od 300,00 včetně DPH | Dvoukřídlá brána od 1 500,00 včetně DPH ... Výprodej PILEG
* Zboží v likvidaci může vykazovat drobné či větší poškození na které se nevztahuje záruka. Platba předem. Doprava je zpozplatněna.

Plastový plot PILPLAST

Plastové ploty jsou určeny především pro zákazníky, kteří požadují bezúdržbový plot. Výhodou systému plotových prvků a komponentů je nejen jejich tvarová a barevná stálost, ale také odolnost vůči UV záření.

Plotové profi ly jsou opatřeny stejnou fólií jako na plastových oknech, díky čemuž elegantně dotvoří vzhled Vašeho domu.

V naší nabídce naleznete profi ly o rozměrech 70 × 22 mm a 100 × 30 mm v celkových délkách 6 metrů. Profi ly lez snadno řezat na požadované délky a opatřit je krycím víčkem.

Plastové profi ly jsou vyráběny technologií vytlačování z houževnatého PVC s dlouhou životností a vynikající povětrnostní odolností. Materiál se používá i pro výrobu vytlačovaných profi lů k výrobě plastových oken.

Plotové profi ly slouží k montáži lehkých plotových staveb, balkónů, zábradlí, pergol, lavic, různých stěn, ohrad a přístřešků.Montáž stavby plotu je jednoduchá a rychlá s minimální náročností na prostor, vybavení nářadím a odbornost montážníků.

DEKORY PLASTOVÝCH PLOTOVEK – PILPLAST® STANDARD

Zlatý dub Třešeň Tmavý dub Ořech

DEKORY PLASTOVÝCH PLOTOVEK – PILPLAST® PREMIUM

Copyright © 2018 PILECKÝ s.r.o., Všechna práva vyhrazena! info@pilecky.cz